♦ תמונות אירועים
דף הבית >> גלריות >> תמונות אירועים

גדולי הדור
בעמוד זה תוכלו לצפות בתמונות וקליפים שבהם גדולי הדור מופיעים בישיבה, ומעודדים ותומכים בראש הישיבה להמשיך להגדיל תורה ולהאדירה, וכן ממלאים פיהם בברכות הצלחה וברכה בגיוס הנדיבים למען הישיבה הקדושה.

 

 

   גדולי הדור  

ביקורי נדיבים וידידים
בגלריות בעמוד זה ניתן למצוא תמונות רבות מביקורי נדיבים במבני הישיבה ובשטחיה וכן למצוא ביקורים של ידידי הישיבה מהארץ ומחוצה לארץ אשר מוקירים ומעריכים את הישיבה ואת מעמדה הרוחני

 

 

   ביקורי נדיבים וידידים  

הכנסות ספרי תורה
גלריית תמונות מהכנסות ספרי התורה שהיו בישיבה הקטנה והגדולה וכן תמונות מסעודת המצוה.

 

 

   הכנסות ספרי תורה  

שבתות בוגרים
ישיבת מאור התורה דואגת לארגן שבתות בוגרים בהם נפגשים תלמידי הישיבה לשעבר לחוויה מיוחדת שבת של דיבוק חברים ביחד עם הצוות החם של הישיבה .

 

 

   שבתות בוגרים  

סוכות
בחג הסוכות יש שני אירועים מרכזיים בישיבה האחד 'שמחת בית השואבה' בישיבה הקטנה בהשתתפות התלמידים הבוגרים והורי התלמידים, והשני במוצאי שמחת תורה 'הקפות שניות' ששם גם משתתפים תלמידים הורים ובוגרים.

 

 

   סוכות  

חנוכה
בחג החנוכה הבחורים מדליקים נרות במרוכז בהיכלי הישיבה וכן מעבירים את הערבים בשירה וריקודים לצלילי מוזיקה, וכמובן בכיבוד של סופגניות חמות וטריות.

 

 

   חנוכה  

פורים
בחג הפורים בחורי הישיבה יוצאים למסע התרמה לארגון 'תומכי תורה' התומך בחתנים ובתלמידים, ההתרמה מלווה בסיירות בשירה ובריקודים בבתי ידידי הישיבה בוגריה וכמובן אנשי הצוות של הישיבה.

 

 

   פורים  

טיולים ומחנאות
במשך השנה יוצאים תלמידי הישיבה מספר פעמים למחנות נופש כדי להחליף אוירה ולחלץ עצמות כדי לשוב אל ספסל הלימודים בכוחות חדשים ורעננים.

 

 

   טיולים ומחנאות  

Go Back  Print  Send Page
© כל הזכויות שמורות - לישיבת מאור התורה